ganudermaa

کافه سوپریم با قارچ گانودرما

آیا از هزاران سال پیش قارچ گانودرما را با قهوه مصرف میکردند؟ کافه سوپریم با قارچ گانودرما همین طور دقت کنید طول مصرف قارچ گانودرما بین 3 الی 6 ماه است و مصرف بیشتر آن موجب آلرژی شود. تری ترپن (یکی از ترکیب های مهم قارچ گانودرما) تمامی التهاب های بدنتان را از بین می برد و از التهاب های بعدی نیز جلوگیری می کند که نتیجه این فرآیند در پوست شما منجر به جوانسازی می شود (منبع). این قهوه کمک زیادی به بهبود عملکرد کبد و جلوگیری از بیماری های کبد می کند. پس حتما در خرید قهوه فوری سوپریم با قارچ گانودرما دقت زیادی را داشته باشید. به صورت کلی این محصولات در چهار دسته تقسیم بندی میشود که به معرفی و جزئیات قهوه سوپریم گانودرما پرداخته شد. قارچ گانودرما از دو هزار سال پیش تا الان در همه کشورهای دنیا به همین شکل یعنی به صورت خالص داره انجام میشه و هیچ نیازی به ترکیب با چیز دیگهای نداره. الان هم توی کشورهای دیگه اکثرا این قارچ رو به صورت سالم مصرف میکنن. این سایت ها به صورت آنلاین محصول را به فروش می رسانند. خرید قارچ گانودرما با خواص دارویی کامل از وب سایت ما. خرید قارچ گانودرما لوسیدوم اصلی از وب سایت ما.

حتی تمام قرص ها و شربت هایی که از قارچ گانودرما بدست میاد با جوشاندن و استخراج پلی ساکارید های اونه. همون طور که خود این دوستان قهوه فروش میگند قارچ گانودرما دو هزار ساله توسط بشر داره استفاده میشه و اگه تو کتب، مقالات و حتی راحتر تو فیلم های اموزشی مصرف خارجی مانند یوتیوب نگاه کنید بهترین روش مصرف جوشاندن مستقیم (پودر یا اسلایس) و مصرف عصاره تازه اونه. خرید قهوه گانودرما یا خرید قارچ گانودرما؟ درباره قهوه فوری سوپریم دکتر بیز چه می دانید ؟ قیمت قهوه گانودرما سوپریم در مقایسه با محصولات مشابه بسیار مقرون به صرفه است. این شرکت ها زیر عنوان برندهای گوناگونی پخش کننده محصولات خود می باشند. علی رغم اینکه این شرکتها با مدیران لایق شون با عرضه این محصول در ایران کمک زیادی به پیشگیری و حتی درمان بیماران میکنند اما ویزیتورهایی که احتمالا تا چند ماه گذشته بدنبال شغل های خود بودند حاضرند با هر قیمتی جنس بنجل چینی رو با خروج ارز از کشور به خرد ملت بدهند و چیزی کاسب شوند و برای این هدف به تولید ملی آسیب بزنند. استفاده از این قهوه می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد که ما در این مطلب بیشتر در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

واقعیت اینکه همون پودری که قاطی کردند اگه اصل باشه و واقعا توش باشه اثرگذاره و ما ابدا منکر اون نیستیم و صمیمانه از این شرکت تشکر مکنیم. دنبال راهی بودند که بیشتر بفروشند لذا یه فکر ساده کردند که گنودرما رو پودر کنند و با قهوه قاطی کنند بفروشند که هم از شر قهوه ها راحت شند و هم گانودرما که تلخه و سخته خوردنش رو یه جوری مصرفشو باب کنند. خرید از محصولاتی از این دست از فروشگاه های اینترنتی، بسیار ساده است. یه راه ساده برای اینکه ببینید گانودرمای شما اصله تلخ بودنشه. یکی از مهمترین مزیت های قارچ گانودرمای پرورشی نسبت به قارچ جنگلی این هست که این قارچها در سالنها و گلخانهها زیر نظر کارشناسان مجرب رشد میکنند و در بهترین زمان یعنی دوره اسپوردهی چیده میشوند. گانودرمای پرورشی با بذرهای قارچ گانودرما لوسیدوم که تماماً نیز وارداتی و با کیفیت هستند کشت میشود و از اصل بودن این قارچ اطمینان ۱۰۰% میتوان داشت. با خرید قارچ گانودرما و مصرف آن بدن شما در مقابل بسیاری از بیماری ها و ویروس ها مقاوم می گردد. همچنین نحوه مصرف آن و همه فواید آن برای سلامتی (به علاوه مطالعات علمی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن) را خواهید فهمید.

تمامی این حرفا دروغ هست و هیچگونه پشتوانه علمی نداره. متاسفانه این ویزیتور های این شرکت از اصطلاحات عجیب غریب و از خود دراورده برای گول زدن سایر افراد استفاده میکنند. راهنمایی در رابطه با خرید قارچ گانودرما از طریق کارشناسان ما. این حرف رو بازاریابای یه شرکت شبکهای که قهوه گانودرما میفروشه میزنن فقط برای اینکه محصولات خودشون رو بفروشن. اما متاسفانه بازاریابهای این شرکت شبکهای برای فروش محصولات خودشون و توجیه قیمت بالایی که محصولاتشون داره از روشهای غیر اخلاقی استفاده میکنند و دروغهایی میگن تا مردم رو بترسونن و بتونن محصولات خودشون رو بفروشن. بدیهی است که یک محصول انحصاری، با یک قیمت مصوب و مشخص عرضه می شود؛ لذا می توان نتیجه گرفت محصولات شرکت بیز که با قیمتی پایینتر از قیمت تعریف شده شان به فروش می رسند، به هیچ وجه محصولات اصلی این شرکت نبوده و یا محصولات تاریخ گذشته و از رده خارج شرکت بیز می باشند و یا محصولات دست کاری شده و غیر اصلی. بیش از دو هزار ساله که این قارچ داره مصرف میشه و قطعاً دو هزار سال پیش هیچ فرآوری نمیتونسته روی این قارچ انجام بشه
+ نوشته شده در سه شنبه 12 بهمن 1400ساعت 18:14 توسط گانودرما بیز | | تعداد بازدید : 151